Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-03, 10:24   #87
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Bry. Cały wieczór wczoraj pichciłam w kuchni, bo dziś mamy śledzika ze znajomymi. Wprawdzie dwie z trzech par już z dziećmi, ale na szczęście one wcześnie idą spać..

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to się skończy kiedyś bo we wrześniu planuję podejść do egzaminu a później jak dobrze pójdzie dalsze kształcenie.
ODważnie.
Ja po studiach obiecałam sobie, że to koniec z nauką, na podyplomowe nie idę. Tyle straconych lat, tyle głupich rzeczy do nauki. Mam bardzo złe zdanie o polskim sposobie edukacji, który polega na wkuwaniu na pamięć. Mam nadzieję, że kiedyś pójdziemy w ślady Skandynawów.
Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Mam podobnie. Chociaż ja jeszcze dodam od siebie, że Sylwester, to dzień, którego wręcz nie lubię. Nie lubię świadomości, że kolejny rok dobiega końca; nie lubię nowej daty (pewnie dlatego, że podświadomie czuję się już o rok starsza).
Poza tym mieszkam na skraju puszczy i zawsze w Sylwestra, gdy niosą się huki wystrzałów petard, martwię się, że zwierzęta się boją.
Mnie tam Sylwester jest obojętny. Nie odczuwam upływu lat, choć teraz wszyscy po 25 roku mają tendencje do podkreślania, jacy są już "starzy" i jak to wszystko się pozmieniało w życiu (a to najczęściej ludzie bez dzieci ). Bawi mnie to Ja będę stara najwcześniej po 70-tce.
Mój kot na szczęście nie boi się petard. Ignoruje je
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Wracając jeszcze do wish-listy to szukam kozaków, ale w tym roku jest tragedia z kozakami przynajmniej w moim mieście.
Masz na myśli oficerki? Dla mnie przy śniegu kozaki się kompletnie nie sprawdzają (mam takie na płaskiej podeszwie, strasznie się ślizgają, wczoraj bym się z 5 razy wywaliła...). Nieco lepsze są kozaki na perforowanej podeszwie z obcasem, mam takie jedne i to właśnie je zakładam, gdy jest ślisko. A jak już jest naprawdę bardzo zimno, to zakładam ocieplane kozaki z wełną w środku.

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Czerwona matową z Maybelline, ale to już o niej chyba wielokrotnie wspominałam oraz Dr Irena Eris też z serii matowej w odcieniu 606 vintage pink - spodobała mi się na jakimś filmiku makijażowym na yt - oglądam tez kolor na żywo i jest fajny. Tylko to taki bardziej spokojny kolor.
Czerwoną polecam.
Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
I już w świąteczno - zimowych klimatach nowe reklamy JoeFresh z Mirandą:
Bardzo fajne reklamy, lubię takie klimaty. Miranda z długimi włosami wygląda lepiej. Śmiesznie jej prześwitują te doczepy na ostatnim filmiku.
Ja też uwielbiam wspólnie gotować na święta.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując