Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-06, 17:06   #1531
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

hej hej 🍂🍂🍂
Ale się robi nastrojowa pogoda


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Mam podobnie. Bardzo rzadko zdarza mi się odłożyć książkę po przeczytaniu kilku stron. Miałam tak może kilka razy. Ostatni raz z dwa lata temu z książką Camilli Lackberg Pogromca lwów. Gdzieś na 5 czy 10 stronie było o dziewczynce z wyłupionymi oczami i wyrwanym językiem. Szybko podziękowałam w duchu pani Lackberg za taką lekturę.
Nie czytałam nic tej autorki, czy ona wszystkie książki ma takie drastyczne? Lubię kryminały, ale co za dużo, to niezdrowo (dla czytelnika).



Cytat:
Napisane przez Jolanne Pokaż wiadomość
Ja mimo tego że może książka być słabo to jednak dociągnę ją do końca.. Choćbym miała codziennie po 3 strony czytać to jednak daję kolejne szansę aż skończę Wolę wyrobić sobie opinie po całej książce. Miałam tylko jedną książkę której nie tknęłam do kilku stronach.. Pamietam że było to o ojcu alkoholiku i zmaganiach jej córki..Mimo, ze temat bardzo ok to jednak.. bo było dla mnie stanowczo za dużo jeżeli chodzi o styl pisania i wkręcanie się w akcje.
Ja porzuciłam chyba 3 książki, ale to już jest u mnie ostateczność.


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dzień dobry.


Jako wielka miłośniczka kotów MUSZĘ podlinkować ten bardzo pozytywny artykuł:


https://parenting.pl/ma-oczy-w-rozny...ry-jest-jak-on
Niesamowita historiaklaski :




Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Zrobiło się jesiennie, kolorowo i chłodno. Halloween zbliża się wielkimi krokami. Teo, Twoja córka lubi Halloween? To ulubione święto/nieświęto mojej córki. Ostatnio nawet powiedziała, że woli Halloween od swoich urodzin Uwielbia ten cały klimat z przebieraniem, kocha wszelkie Halloweenowe dekoracje.

Wynalazła z moją mamą przepis na paluchy wiedźmy; zamierzamy je upiec i Młoda chce je wziąć do szkoły i poczęstować kolegów.

Wpadłam ostatnio na chwilę do TK i poczułam klimat świąteczny za sprawą ogromnej ilości wszelakich świec zapachowych. Straciłam chyba z 20 minut na wąchaniu i oglądaniu tych świeczek
Ja i moja córka obie lubimy Halloween i od zeszełgo roku już jest na tyle duża, że zapraszamy znajomych z dziećmi na wspólną zabawę. Dzieci się przebierają, a dorośli mają dobry powód do spotkania


A co do świec: kupiłam 5 samplerów Yankee Candle Wprawdzie mój mąż nie znosi świec zapachowych z powodu alergii, no ale palę, jak go nie ma w domu


Najbardziej udany to chyba Moonbeams On Pumpkins Ach, kocham dynie pod każdą postacią, nawet świec. 🎃🎃🎃
https://www.woskomania.pl/2017/10/dy...dle-apple.html

Jak tam wasze stylizacje jesienne? Zrobiło się nieźle zimno, na razie chodzę w wełnianym płaszczu i botkach, ale dziś o 9.30 rano było tak zimno, że żałowałam, że nie zabrałam czapki.... 🥶
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując