Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-14, 13:16   #58
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 596
Dot.: Znajomość z pewnym facetem, potrzebny kop w tyłek

To prawda, że to za długo już trwa.
Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Wiesz, to odegranie się ma zasadniczo jedną cechę czy tam wadę - zakładasz w ten sposób, że to coś w Tobie zaważyło na tym, że koleś się zachował w ten sposób. Że gdybyś była ładniejsza/fajniejsza to natychmiast zapragnalby stabilizacji właśnie z Toba. Dlaczego myslisz, że Ci czegoś brakuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, słuszna uwaga i może on wcale nie chce związku, nie wiem. Chociaż powiedział mi wtedy, że między naszymi spotkaniami był w związku z dwiema dziewczynami (tzn. nie na raz :p), ale nie wyszło. Tyle że powiedzieć to można wszystko, aż tak bardzo w to nie wierzę.
Ogólnie wydaje mi się logiczne, że żeby wejść w związek faceci mają jakieś wymagania, najwyraźniej ja jego wymagań nie spełniam. Albo zabrakło czegos, żeby chciał się dalej ze mną spotykać, czegoś w charakterze albo wyglądzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując