Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W oczekiwaniu na wiosnę zachęcamy do plotek w ciepłe wieczory :) - cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 17:20   #774
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: W oczekiwaniu na wiosnę zachęcamy do plotek w ciepłe wieczory :) - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
A to też zdecydowanie plus... U mojej znajomej co roku jest problem, bo nie ma dzieci, a rodziny zawsze mają pierwszeństwo w wyborze letnich terminów.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
To słabo. No, ale fakt. Inaczej pracodawcy patrzą na ludzi mających dzieci. Nawet zwolnienie przejdzie. Pamiętam jak w pierwszej pracy się pochorowałam. Wymiotowałam jeszcze będąc w robocie, poszłam do domu, brat mnie zawiózł do lekarza. Dostałam zwolnienie na kilka dni. Dzwonię do szefowej i mówię, a z jej ust soczyste słowo na k. U innych koleżanek wystarczyło tylko hasło 'Dziecko mam chore' no i nie było fuczenia.


Cytat:
Napisane przez lovelybaka Pokaż wiadomość
Ja na zleceniu jeszcze nigdy nie byłam W sumie to by mi nie przeszkadzała na jakiś krótki okres czasu, bo teraz i tak jest oskładkowana. Ale przy umowie na dłużej to już jak dla mnie minusy ma.

Problemów z urlopem jeszcze nie miałam, ale może dlatego, że nigdy go nie brałam w sezonie Chyba, że ferie zimowe się liczą
Ja około 2 lata pracowałam na śmieciówce. Różne atrakcje były.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując