Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co myślicie o swoim wyglądzie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-23, 19:03   #334
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co myślicie o swoim wyglądzie?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Ufff już myślałam, że to tak serio. Bo mnie nie podobają się te wszystkie małe i nadmiernie wyszczuplone twarze, że szpiczastym wąskim noskiem i brodą trójkątną, wtedy czoło robi się takie nieproporcjonalnie duże.( Jak to ma w zwyczaju ta modelka prowadząca hotel paradise, Klaudia czy jak jej tam)
Ja mam małe usta, pełne ale małe. Może a raczej na pewno to wystarcza żeby uważać że Angie ma usta szerokie jak u żaby. (Chociaż uważam że oczywiście są ładne i zmysłowe i jakbym była facetem to bym tam sobie wyobraziła co nieco. )

Podobno Azjaci postrzegają nosy Europejczyków jako wielkie nochale.

No i mnie dla odmiany nie jarają jakoś szczególnie okrągłe pyzate buzie które nie wiem jak teraz ale podobno uchodziły w Azji za ideał. Teraz mam wrażenie Azjaci równiez bardziej idą w kierunku wyszczuplenia, bardziej trójkątnego kształtu twarzy, niż księzyca w pełni.

Czasami sobie dla beki robię przed lustrem dziubek jakby to było wypchac się hialuronem i nie mogę no :P, po prostu robi mi się kaczy dziub jak u Daffiego i mam wrażenie że za chinskiego boga nie. Nie miałoby to sensu także pontoniaryzm to raczej nie ja. Wcale nie narzekam bo takie wypełnienie to zdaje się też jednorazowo parę stów i pewnie co parę miesięcy (co kwartał? co pół roku?) się powtarza. Wcale operacje plastyczne czy niektóre zabiegi nie są tanie jak się tak popatrzy i w zalezności można niezłą kasę wpompować to żeby np. latać na full zabiegów robienie ust cyklicznie itd.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując