Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Złap coś nowego i niedrogiego, lumpeksy - nasze łowy i zdobycze część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-25, 07:41   #1153
ANDZIA7359
Raczkowanie
 
Avatar ANDZIA7359
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 126
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
w Lublinie byłam na Wieniawskiej koło biedronki i w Robotniku, w Robotniku wogóle dużo fajnych marynarek było, dziś, ale duże wszystko, wogóle ja właśnie jak trafiam na fajne marynarki to nigdy na małe...

ja dokładnie tą mam z załącznika i 12 zł mnie kosztowała, trochę za duża właśnie na mnie bo to 36 ale nie będę sie w niej zapinać, bo rozpieta ok wygląda.

sweterek Tżta 6zł zwykły w kolorze średniego brązu Zara Man nie ma co zdjęcia wstawiać

spódnica Zara najdroższa bo 18 zł mnie kosztowała, bałam się, ze za duża bedzie ale idealnie bo ona normalnie zaczyna sie w pasie i wtedy w moim rozmiarze miałabym ją strasznie krótka, a tak mam ją na biodrach .

sukienke mam podobną do tej beżowej z ząłacznika, fason niemalże identyczny, tylko moja jest czarna i góra jest ala zamszowa, niestety tu nie obejdzie sie bez zwężenia góry, ale to prosta przeróbka będzie, teściowej dam do przeszycia . Kosztowała 15 zł.

i ostatnia rzecz za 3zł top/bralet h&m czarny a miałam dopiero na ali taki klikać.

ŻAKIET CUDO
ANDZIA7359 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując