Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-29, 17:23   #4186
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 59.

Cytat:
Napisane przez silly_sylwia Pokaż wiadomość
Nie żeby coś, ale jeżeli jest tak źle to zawsze mozna coś wynająć. Serio takie marudzenie jest bez sensu. Poza tym myślę, że jakby się bardzi chciało już coś takiego zrobić by żyć razem i osobno jednocześnie to można zrobić osobne wejście, kuchnie i łazienkę. Będzie to kosztowało, ale przynajmniej nie będzie się marudziło na teściów. Często jest tak, ze płacze się na teściów, ale by coś zrobić w kierunku rozdzielenia mieszkania to już nagle jest płacz, ze kasy brak itp. Wystarczy popracować na to.
Sporo osób mieszka razem właśnie dlatego że nie stać ich na inne rozwiązanie. Np. nie chcą wynajmować bo oszczędzają na coś swojego (więc tym bardziej remont i osobne wejścia im nie w głowie), inni dlatego że stracili pracę i jest to jakiś stan przejściowy. A niektórzy po prostu są z tych co to zawsze poszkodowani przez los i tacy biedni, ale sami nie kiwną palcem żeby poprawić swoją sytuację tylko będą jęczeć.
Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Help! Jak pozbyć się zapachu odświeżacza (takiego z patykami) wylanego na sofę? Nadmiar ściągnęłam od razu, ale ten zapach czuć cały czas a już mam dosyć 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Posyp grubą warstwą sody oczyszczonej, ona wchłania zapachy. Najlepiej tą sodę następnego dnia odkurzyć i jak będzie trzeba to znowu posypać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując