Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaproszenie bliskiej znajomej na święta ..wraz z jej facetem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-06, 07:04   #5
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Zaproszenie bliskiej znajomej na święta ..wraz z jej facetem?

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
To są święta, a nie zwykły dzień, więc nic dziwnego, że nie chce swojego faceta zostawiać samego w domu. Poza tym to ja uważam, że skoro zapraszasz koleżankę z dziećmi to faceta też powinnaś zaprosić. Tworzą parę. Nie lubisz go, ale to tutaj nie ma większego znaczenia. Ja bym się przemęczyla te kilka godzin w jego towarzystwie albo w ogóle koleżanki nie zapraszała. Sorry, ale trochę niekulturalnie się zachowałas. Zapraszasz koleżankę na święta wraz z dziećmi, ale jej faceta już nie...nie możesz po prostu tej koleżanki zaprosić w inny dzień i ewentualnie wtedy bez faceta? Chociaż to i tak wydaje się średni pomysł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czemu?

Na święta logicznym jest dla mnie, że zaprasza się pary, nie wiem czego się autorko spodziewałaś, święta to jest okres rodzinny i przyjaciółka na pewno nie będzie ich radośnie spędzać wiedząc, że ktoś jej bliski siedzi sam w pustym mieszkaniu, bo nie został zaproszony.

Ale poza okresem świątecznym jak najbardziej powiedz, żeby wpadła sama, bo chcesz zrobić sobie babski wieczór i tyle.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując