Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-12, 14:37   #3733
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mój mąż też czasami zadziwia (i wkurza) mnie swoją zdolnością niemyślenia [emoji16] Dziś rano jak spałam a chłopaki zaczęli już dzień młody pobrudził kupą bodziaka. Tata zmienił pampersa i ubranko na... pajaca z długim rękawem, którego używamy tylko do spania w chłodne noce. Jak wstałam i zobaczyłam małego tak ubranego to miałam w głowie tylko wielki znak zapytania [emoji23]

Co do tv przy maluchach to doszłam do wniosku, że wszystko jest dla ludzi. Jakby mały patrzył się w tv jak zaczarowany cały dzień, to bym pewnie go nie włączała, a same reklamy i to też nie zawsze krzywdy mu nie zrobią.
A tv jest mała namiastką rozrywki dla mnie, kiedy podczas wyciągania małego z szuflady kątem oka mogę coś obejrzeć czy dowiedzieć się, co się dzieje na świecie. Z telefonu muszę korzystać po kryjomu przy nim, bo zaraz mi go wyrywa i wsadza do buzi, a z tv tego nie zrobi. Może jakbym miała spokojniejsze dziecko miałabym sposobność na inne zajęcia niż tv[emoji846]

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Dobrze napisane schabuś[emoji846] Też się często zastanawiam, czy w ogóle istnieją matki, którym udaje się wychowywać dziecko w takich idealnych warunkach zgodnie z nowoczesnymi trendami. Bo ja nie dość, że siedziałam dziś z małym przy tv, to jeszcze dałam mu do jedzenia parówkę [emoji16]

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora