Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-14, 07:16   #2119
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Mamusie i staraczki - fajne babki ze starej paczki!

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Nie stresuj się! Zdążysz ze wszystkim [emoji6]
Nasz wózek stoi nieruszany i tylko czeka. W sklepie też by mógł czekać, ale jak już był ten kolor co chcieliśmy to wzięliśmy od razu.

Fotelik to chyba najszybszy zakup z wyprawki [emoji54] nawet wzór - a było ich chyba z 8 w sklepie, wybralismy w 3 minuty w pełnej zgodności [emoji16]

Super, że ogarnęłaś cukry [emoji4]

To remontujecie wynajęte mieszkanie czy jedno wynajmujecie, a drugie remontujecie ;-)? Bo już się pogubiłam [emoji16]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja szukam raczej uzywanego wiec troche szkoda jak przepadaja czasami fajne okazje [emoji6]
A wzor fotelika to chyba nawet nie istotny[emoji14] najwazniejsze żeby byl dobry a ja nie mam pojecia ktore sa dobre [emoji87]

No jedno wynajelismy [emoji6] a mieszkamy poki co u tz rodzicow a mieszkanie wynajelismy niedaleko tylko ze tam trzeba bylo malować itd... tz musial jechac przywieźć nasze rzeczy ze starego mieszkania, musielismy kupic nowe meble do salonu, meble kuchenne, do łazienki itd i to sie tak w cholere ciagnie [emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując