Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rower stacjonarny EFEKTY!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-19, 11:43   #14
Moniqa123
Raczkowanie
 
Avatar Moniqa123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 39
Dot.: Rower stacjonarny EFEKTY!!

Nooo wreszcie jakies konkrety dzieki Pozytywna~
Mowisz ze jezdzilas po 2-3 h dziennie, a jak rozkladalas ten czas w dniu? Ja narazie jestem w stanie przejechac 30 minut jednorazowo (jakby sie uparl na pewno wiecej), ale zaplanowalam sobie ze zaczne od 30 minut i bede zwiekszac co pare dni stopniowo.
Po pierwszym dniu jazdy (jezdzilam 2x 10 minut i 2x 30 minut ;p testowalam sprzeta ; p p) zauwazylam "pozytywna nadpobudliwosc" czyzby endorfiny zaczely dzialac?

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

...co do Gacy nie jestem przekonana poniewaz pracowalam z 2 paniami ktore uczeszczaly rowniez do niego(zaznaczam ze panie sie nie znaly ze soba czyli dwa odrebne przypadki). Efekty spektakularne rzeczywiscie bo obydwie schudly napewno po 30 kg (na moje oko) jednakze chyba zmiany (diety i aktywnosci) jakie im wprowadzil sa nietrwale albo trudne do utrzymania przez dluzszy czas poniewaz obydwie po jakims okolo roku wrocily do dawnej wagi.
Jedna pokazala mi jaka diete dal jej na poczatku "tluszczowa" ogolnie polega na tym ze wrzera sie karczek ze smalcem + suplementacja, chudnie sie okolo 1 kg dziennie. Tyle ze nie sadze aby to mialo tak zbawienny wplyw na nasz organizm jak wyglada na pierwszy rzut oka... ogolnie NIE POLECAM bo to napewno spustoszenie dla organizmu ( kolezanka czesto slabla na poczatku w pracy)
Moniqa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując