Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rower stacjonarny EFEKTY!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-21, 12:35   #18
Pozytywna_wariatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Rower stacjonarny EFEKTY!!

Może szybciej się chudnie przy siłowych, nie przeczę ,że nie ..ale jeżeli jeżdżąc na rowerku, czy to stacjonarnym ,czy na zwykłym i jeśli ktoś czerpie z tego przyjemność i gubi zbędne kg ,to ja się pytam dlaczego nie??????????? Mało tego ,ja zgubiłam jak na niecały miesiąc ogromnie dużo , nie przybrałam na wadze chociaż wstrzymałam się z jeżdżeniem i dietą od 6.05.2013 do 19.06.2013 ,dlaczego ? Bo uzyskałam taki efekt,że byłam ogromnie zadowolona . Chciałam sobie zrobić przerwę ,sama nie wiem ..teraz żałuję ,że na taki długi okres przestałam ,bo co prawda nie przytyłam ,ale do tej pory myślę ,że uzyskałabym efekt taki jaki chciałam od początku czyli -15 kg to raz ,a dwa sposobem ,który tak naprawdę bardzo lubię ,bo jazda na rowerku jest jak dla mnie bardzo przyjemna ) Zresztą niech każdy wybiera sposób jaki jest dla niego najlepszy ,ja mogę się wypowiadać tylko co do rowerka ,innych opcji nie próbowałam , i myślę ,że nie będzie takiej konieczności ,aczkolwiek nie zarzekam się ,że kiedyś nie spróbuję ,jak narazie jednak jestem zadowolona z rowerka stacjonarnego A co do marnowania czasu ,wiesz wieczorami mam go bardzo bardzo dużo z uwagi na fakt ,że mało sypiam w ciagu doby ,i no cóż, potrzebuje mało snu ,do późnych godzin nie śpię i tak na upartego mogłabym robic i 2000 tys dziennie kcal ciekawe ile by mi wtedy w miesiąc ubyło z tą moją dietą Może spróbuję Rowerek ma to do siebie ,że jest bardzo cichym urządzeniem ,i dla mnie idealnie się sprawdza ,hihi tyle km już na nim pokonałam ,że myślę ,że w Moskwie już byłam ...))))))))))
Pozytywna_wariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując