Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-07, 16:03   #89
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Też się zatarasowaliśmy!


Dziękuję.
A chuderlak taki, za to wygadany i nie da się nie kochać.
Bystrzacha.
Ostatnio wzięła brata pod rękę, oprowadzała po "komnatach", pokazała, gdzie jego miejsce.
Rycerzu- mówi- to jest łóżko KSIĘŻNICZKOWE, a to RYCERZOWE. Każdy śpi w swoim. Rozumiesz?

A Rycerz na to
- Tak
i pokiwał głową.

A zazwyczaj jest na nie (klasyczny bunt 2-latka )

Ostatnio zapisywaliśmy Młodszego do przedszkola, niby miejsce już ma, choć panie pytały się czy samodzielny. Misiek odpowiedział, że do września będzie. Wyobraziłam go sobie jak podjeżdża Beemką pod przedszkole. Sam!
Pękam z dumy.

A widzisz, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.
My tu tak narzekamy, a aż tak źle to nie jest.
Misiek też mógł na gorszą zołzę trafić, co Szefowa? [COLOR="Silver"]


I to sie nazywa wiara w mlode pokolenie!

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
AnulaQua , jak zwykle rozwaliłaś system.




W czwartek wróciłam - było pięknie, zwłaszcza dla turystów, Kubańczycy żyją b. skromnie (średni dochód to 20USD), pustki w sklepach, inwigilacja, brak perspektyw na awans społeczny czy ekonomiczny, ale cieszą się drobiazgami, żyją na luzie, bawią się i może są szczęśliwsi niż my w tym pędzie.

Ale tujek nie polecam - rośliny górskie i tam powinny pozostać (nie mylić z TG), żywopłot można zrobić z mnóstwa krzewów, można też drzewka prowadzić w formie żywopłotu lub oddzielić się wizualnie pnączami, mnóstwo opcji zajmujących mniej miejsca, niż tuje i wyglądających oryginalniej.
Tutaj podobnie, ludnosc miejscowa w wiekszosci skromnie zyje , nie tak jak na Kubie oczywiscie ale daleko za EU w tyle.... I szczesliwi! Zreszta mowilam TZ-towi chyba tydzien temu ze w PL wiele lat temu prawie nikt nic nie mial poza partia...Bieda straszna. . A ile spotkan wesolych rodzinnych pamietam, spiew przy ognisku, wzajemna ludzka zyczliwosc od sasiadow....I jak szybko to sie wszystko zmienilo.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Konkrety kochana -nazwy i gdzie kupić. Ja mam 2 lewe ręce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze berberysy, gatunki ktore nie zrzucaja lisci?
Piekne krzewy!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora