Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak przechowyważ żel żeby nie zasychał samoczynnie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-09, 13:24   #9
asia_ai8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 113
Dot.: jak przechowyważ żel żeby nie zasychał samoczynnie

wiesz Albertynka, u nie których problem jest taki że nie mają pieniędzy na takie rzeczy choć bardzo by chcieli. Kocham paznokcie, chciałabym być najlepsza na świecie, ale życie postawiło mnie w takiej sytuacji że teraz nie mam jak. Wszystkiego musiałam i muszę uczyć się sama, do wszystkiego sama dojść, choć to dla was wydaje się takie proste. To nie znaczy że jestem gorsza, że należy się ze mnie wyśmiewać, zamiast pomóc... myślałam że po to właśnie są takie oto fora... żeby pomóc tym którzy czegoś nie wiedzą, nie dlatego że są zbyt leniwi żeby udać się na kurs, ale dlatego że nie mają jak, albo nie mają grosza przy duszy. Myślałam że takie fora powstały żeby wszyscy byli równi i żeby ludzie którzy coś więcej wiedzą mogli się podzielić z tymi którzy nie wiedzą aż tyle, ale oczywiście prościej jest powiedzieć "idź na kurs". Tylko powiedz mi, po co miały by sens pytania, skoro każdy znałby odpowiedź? Bez nich takie miejsca przestały by istnieć, nie sądzisz?
asia_ai8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując