Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-22, 08:26   #2000
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez maugodziaata Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie. Od ponad pół roku mam założoną wkładkę wewnatrzmaciczna miedzianke. Cykle co ok 30 dni. Raz czy dwa spóźnił mi sie o tydzień lub więcej ale z reguły przesunięcia jeśli występują to o Max 2-3 dni. Po ostatnim okresie uprawialam sex z mężem i na drugi dzień rano i wieczorem miałam plamienia. Sluz ze spora ilością krwi. Nie wiem czy coś sie naruszylo. Okres mi się spóźnia około 5 dni. Miałam pobolewania brzucha i ból piersi (jednorazowy). Od ponad tygodnia bardzo mnie boli kręgosłup w dolnej części. Nie wiem czy to moze mieć związek. Jutro zrobię test ciążowy Ale rano. Czy miała którąś z Was lub znała przypadek ciąży z wkładką? Mam juz dwójkę dzieci i myślę że mi wystarczy. Proszę o pomoc.
Przypadki ciąży przy wkładce się zdarzają, ale są bardzo rzadkie. Zrób test, wtedy będziesz miała pewność. Skoro zdarzały Ci się już przesunięcia okresu o tydzień, to tym razem też może to być po prostu opóźnienie.

Sama raczej nie sprawdzisz czy wkładka się przesunęła, najlepiej będzie wybrać się do ginekologa i sprawdzić to na usg. Śluz zabarwiony krwią mógł być jakąś pozostałością po okresie, nie musi koniecznie oznaczać przesunięcia wkładki.

Ból kręgosłupa może mieć różne przyczyny, ja np. ze względu na tyłozgięcie macicy często mam bóle kręgosłupa przed okresem i w jego trakcie.

Cytat:
Napisane przez Porcelanowa50 Pokaż wiadomość
@malootka dziękuje trochę mnie uspokoiłyście, bo dużo osób nastraszylo mnie że facet wyzwala na zewnątrz przed wytryskiem jeszcze plemniki i one mogły się przedostać przez prezerwatywę
Gdyby plemniki mogły się przedostawać przez prezerwatywy, to jaki byłby sens ich stosowania? Nie słuchaj takich bzdur, bo to tylko powoduje niepotrzebny stres.

Do zajścia w ciążę potrzebny jest niezabezpieczony stosunek z wytryskiem w pochwie, ani seks oralny ani analny ani nawet ocieranie się o siebie bez zabezpieczenia nie prowadzą do ciąży (wbrew dziwnym legendom powtarzanym w internecie przez dzieci).
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując