Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-11, 11:41   #344
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
A czemu ja mam oczekiwiac co w Holandii? Ja tylko oczekuje, ze jak sie zapytam o cos u nas w sklepie,w kraju w ktorym mieszkam od ponad 40 lat, gdzie obowiązuje polski, ze pani mnie jako tako zrozumie. I tylko tyle wymagam, choc to za dosadne slowo, chcialabym, zeby tak było Bo jak sie pytam gdzie co lezy, a mi pani odpowiada : ja nie rozumieju, to chyba cos nie tak z nią, a nie ze mną

Jak jade do Niemiec to mowie w ichniejszym, choc znam 3 slowa na krzyz.

A tu u nas co widze Niemcow, to o oni po niemiecku, Ukrainiec po ukraińsku, Wloch po wlosku, a Polska to co gowno jakies i co nagle wszystkie sprzedawczynie maja byc poliglotami, bo po angielsku jakos tez z takimi nie idzie pogadac.

dziwi mnie, ze od naszych sie wymaga, a od obcokrajowcow juz nie

I tak samo uwazam, ze jak Polacy pojechali do UK, to powinni umiec angielski, bo jezeli juz chce sie tam pracowac, brac świadczenia, to i do urzedu nieraz isc, to chyba wypada nauczyc sie jakiś podstaw.

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------


Ale myslisz, ze w urzędach ot tak sobie podnosza pensje, bo pani Krysia chce, bo nagle ma wiecej roboty ? Albo kogos dodatkowego na etat przyjmuja, bo tyle roboty, ze lezy, no nie. Tu tak to nie dziala.
Ja dobrze wiem, jak to działa. Ale czy to znaczy, że zawsze ma tak działać, że nie można inaczej?
Jakiś czas temu zmieniłam adres, próbowałam się dowiedzieć, pod jaki urząd skarbowy aktualnie podlegam. I nie potrafiłam uzyskać jednoznacznej odpowiedzi. A przecież to są podstawy chyba. Domyślam się, że w urzędach skarbowych też płacą słabo, ale czy słaba wypłata zawsze jest usprawiedliwieniem dla nieznajomości?

Wysłane z mojego HUAWEI LUA-L21 przy użyciu Tapatalka
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora