Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-02, 20:22   #16
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Od dawna mnie kusiły żele Born to Bio, więc chyba w jakiś się zaopatrzę No i micel, choć jest tylko 100 ml pojemności, jak patrzyłam. No i też myślę nad micelem Pat&Rub lub micelem Born to Bio dla dzieci, już nie wiem na co się zdycydować
Przyjrzę się tym kosmetykom, jestem do tego w trakcie czytania Waszego naturalnego wątku kosmetycznego Czytałam go na bieżąco tylko przy pierwszej części, teraz to już mam trochę do nadrabiania

Generalnie Argile Provence ma bardzo dobre produkty i ceny też niewygórowane. Z Born to Bio ten micel mialam, ale szczerze Ci powiem, że byl kiepski. Paradoksalnie dla mojego dziecka dobry, a mnie podrażniał i nie za dobrze oczyszczał, tusz do rzęs mi rozmazywał, zamiast zmywać Jeśli chodzi o pojedyncze produkty, to jak zawsze KWC jest kopalnią wiedzy i warto przeszukiwac po nazwach i markach A z zeli born to bio mialam kakaowy i gruszkowy i obydwa uwielbiam, tylko od razu przestrzegam, że to nie są takie zapachy, jak tych drogeryjnych kosmetyków, tylko naturalniutkie, kakaowy pachnie jak surowe kakao, nie jak słodka czekolada, ale mnie zauroczyl właśnie ten naturalny zupełnie zapach
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując