Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-25, 10:04   #10
fulloffears
Raczkowanie
 
Avatar fulloffears
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 88
Dot.: Doskwierająca samotność i brak perspektyw na związek

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Ja jestem sama od prawie 2 lat, oczywiście spotykałam się z kilkoma facetami, ale nic z tego nie wychodziło.
Miałam konto na portalu randkowym, ale nie poznałam nikogo konkretnego, jeśli już - to okazało się, że wstawił zdjęcie sprzed kilku lat i dodał sobie kilka cm wzrostu... Nie narzekałam na brak wiadomości, ale na kilkadziesiąt facetów trafiło się może dwóch, z którymi chciałam się umówić. Umówiliśmy się i niestety w realu można się troszkę rozczarować.
No moze i nic z tego nie wyszlo, ale chociaz sprobowalas i wiesz, ze faceci z tych portali nie sa dla Ciebie. To moze zamiast fitnessu zapisz sie na silownie,moze tam znajdziesz swojego wymarzonego

Jagoda1982 A czemu myslisz, ze nikogo nie znajdziesz?

Ktosmadrykiedys powiedzial, ze milosc Cie znajdzie kiedy Ty przestaniesz jej szukac... Moze w tym tkwi caly sekret?
__________________
Gdy wie się, jakie ktoś czyta książki, jakie ma autorytety, za co najbardziej podziwia swoich rodziców, jak spędza wolny czas, jakiej muzyki słucha, jakie wiersze zna na pamięć, co go oburza, a co go wzrusza lub jakie ma marzenia, to w zupełności wystarcza".
fulloffears jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując