Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Telemarketing / Call center
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-24, 23:36   #266
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Telemarketing robi się patologiczny

A ja Wam powiem tak: w końcu znalazłam na to sposób.
Ciągle dzwonili z banku, z jakimiś głupimi ofertami - najgorsze, że jak mówiłam "NIE, DZIĘKUJĘ" to oni dalej swoje - musiałam kończyć połączenie.
Przestałam kompletnie odbierać telefony od osób nie znajomych. Po prostu nie i już. Jak czasem dzwonił to ze dwa razy i przestawał, jak nie odbierałam.

Pół biedy bank, ale właśnie ostatnio trafił się jakiś dziwny numer. Nie znany. Wpisałam go w internet (tak często robiłam, żeby sprawdzić kto to, a ludzie opisują w internecie numery, które ich dręczą) i okazało się, że jakieś ankiety ! Myślałam, że podzwoni i przestanie, ale to się zaczęło robić po prostu chamskie. Ten numer dzwonił CODZIENNIE i to na dodatek o godzinach typu 7 rano czy 23. W internecie wyczytałam, że ta osoba ma takie praktyki, do znudzenia, aż się odbierze.

Teraz mam problem z głowy, ponieważ ten numer zablokowałam na stałe. Dowiedziałam się, że każdy w telefonie ma opcję blokady konkretnego numeru i od razu przełącza na pocztę (Android). Ewentualnie można znaleźć w sklepie Play jakieś aplikacje , które blokują połączenie od konkretnego numeru.
Także jeśli dzwoni nieznany numer - nie odbieram, ale jeśli będzie dzwonił jak ta osoba z ankietami to blokuje i koniec. Spokój.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując