Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy marcowe 2019 - cz. 9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-27, 21:18   #47
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Amellie super piękny wynik

No właśnie przy złożonej kanapie już nie chce poduszek, bo on i tak się kręci i pełza przez sen, że za duże ryzyko. I dlatego też nie śpi w łóżeczku, bo jak pełza to pozniej ryczando, a mnie się nie chce wstawać co chwilę. W łóżku łatwiej mi go przekręcić czy smoka wsadzić. Męczyłam się tak prawie tydzień i prawie nie spałam, wzięłam do łóżka to są noce, że się nie wierci a jak są to aż tak się nie rozbudzam.
Ale po cichu liczę, że jak minie ten czas wiertła, bo chyba minie:,-) to bardzo chętnie wsadzę go do łóżeczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Minia no właśnie o tym kojcu myślałam, tylko tam jest g.. a nie materac, więc do spania odpada, a więcej kasy już nie chce wydawać.
Tak więc póki co nic nie kupuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Kurcze a mi kiepsko spada waga. Czy jem normalnie czy mniej. Nie wiem dlaczego, zrzucam to na wiek haha.
Tzn. niby w kolejną turę ciuchów wchodzę, ale to już nie ta sama figura, głównie przez brzuch i uda. Jest mi przykro. Jeszcze te włosy, po tym strasznym wypadaniu są tak miękkie, że w ogóle nie mogę ich ułożyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując