Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - One są ładniejsze od Ciebie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-13, 07:29   #37
myweakness118
Raczkowanie
 
Avatar myweakness118
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 319
Dot.: One są ładniejsze od Ciebie

Albo jest idiotą, albo manipulatorem i właśnie wbił ci pierwszą szpilę, żeby zobaczyć jak zareagujesz Możliwe, że będzie cię urabiać, mówić takie rzeczy tu czy tam, żeby ukształtować w tobie takie poczucie "mam szczęście, że wybrał mnie, mimo że na niego nie zasługuje".
Może też, jak wspomniałam, być potocznie mówiąc idiotą, tudzież nie mieć zbyt dużo taktu. Zadałaś mu pytanie to ci odpowiedział. Jak podobał mi się kiedyś jakiś chłopak to często doskonale wiedziałam, że obiektywnie są przystojniejsi, ale podobał mi się właśnie on. Sęk w tym, że takich rzeczy się nie mówi tej osobie. Mógł nie wiedzieć [emoji14]
Szczerze to mimo wszystko nie wiem, czy mogłabym po czymś takim przejść do porządku dziennego. Ty siebie znasz lepiej, więc zapytaj się sama. Wolisz dać mu szansę i wybadać, czy chłopak po prostu palnął gafę i tak naprawdę ma dobre intencje? A może dobrze wiesz, że nigdy mu tego nie zapomnisz i masz złe przeczucie, że to nie było przypadkowe?
Koniec końców ty tam byłaś, masz więcej danych dotyczących sytuacji. Ja bym posłuchała intuicji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myweakness118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując