Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zawiodłem się na kimś
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-19, 11:48   #38
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Zawiodłem się na kimś

Cytat:
Napisane przez non_name Pokaż wiadomość

Po prostu trafiło mnie to, że przez cały czas byłem rękawem do wypłakania, potem byłem potrzebny do kasy, a po tym wszystkim jestem teraz nikim.
A jaki scenariusz miałeś w głowie? Będziesz miał dożywotnią przyjaciółkę internetową? Spotkacie się na żywo, i z wdzięczności zarzuci Ci na szyję ręce (albo nogi) i podziękuje Ci adekwatnie?
Nie wyartykułowałeś jej wprost czego od niej oczekujesz w zamian za twoje zaangażowanie.

Jeśli przez kilka miesięcy wciskałeś jej kit, że niczego od niej nie chcesz w zamian za pomoc finansową, i robisz to tylko z dobroci serca, to nie bądź zdziwiony że nic nie dostałeś.


Cytat:
Napisane przez non_name Pokaż wiadomość

Dla mnie też nie było to takie łatwe, nie miałem zbytnio możliwości od tak pojechać w taką podróż, poza tym u niej dużo się działo (opieram się na tym co relacjonowała). Wiem, że rok to dużo czasu, no ale tak wyszło..
Setki godzin na rozmowy miałeś, kilka tysięcy lekką ręką jej ofiarowałeś, ale przez rok nie miałeś wolnego weekendu by się spotkać?


Patrząc z boku to wygląda tak, że miałeś jakieś plany wobec tej kobiety, ale coś Cię wstrzymywało. A teraz strzeliłeś straszną głupotę robiąc jej darowiznę i widzisz już , że z planów nic nie będzie , i do tego kasa poszła się ###.


Zastanów się czemu się tak wkręciłeś w życie obcej osoby, bo to jest większy problem niż te pieniądze.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując