Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Era tindera. Co z tymi facetami ?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-05, 11:07   #70
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87636974]Co wy macie z tym miejscem w szeregu urody?[/QUOTE]

To nie chodzi o miejsce w szeregu urody tylko dziwi mnie ta roszczeniowość u ludzi. Kiedyś ludzie dobierali się względem podobieństw teraz dużo osób ma roszczeniowe podejście, chce znaleźć kogoś dużo 'lepszego' od siebie.
Ja sama jestem młoda, atrakcyjna, w wielu aspektach mi się w życiu poszczęściło, mogłabym przebierać, ale jakoś nigdy nie miałam podejścia, że szukam tylko milionerów czy facetów rodem z żurnala.
Tymczasem obserwuję roszczeniowe podejście ludzi którzy sami mają niewiele do zaoferowania ale wymagania mają pod sam sufit.
Wiadomo, że biedny, przeciętnej urody, bez pasji, zainteresowań i obycia facet raczej nie znajdzie kobiety w stylu pięknej, bogatej bizneswoman.
Przecież takie roszczeniowe podejście wobec życia prowadzi jedynie do frustracji.

To tak jakby ktoś nie zdał matury, nie miał żadnych talentów, języków, smykałki biznesowej ale zarabiać chciał przynajmniej 20 tysięcy co miesiąc bo mu się przecież należy
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując