Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-22, 12:15   #15
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Nie jestem akceptowana przez matkę mojego ukochanego.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87681705]ze zdjec ktore autorka tu wstawila wyglada normalnie ,nie jest brzydka zdeformowana nie ma zadnych "odchylow"typu dredy,piercing czy tauaz na czole
ale...
moim zdaniem matka ma prawo sobie mowic co chce ja tez bym miala w tylku co moja matka mysli o wygladzie mojego chlopaka bo to mi sie ma podobac a nie jej
napewno jednak nie mowialabym o tym mojemu chlopakowi
sama jako matka rowniez mam prawo do wyrazenia mojej opinii i jesli mi sie ktos nie podoba z wygladu czy z jakiego kolwiek innego powodu to to powiem glosno i zadne nie zyczenie sobie takich komentarzy przez moje dzieci raczej niz by nie zmienilo bo mysle co mysle i tyle
w przeszlosci moje dzieci mialy znajomych ktorych nie tolerowalam i ci znajomi nie byli zapraszani do nas do domu i to samo polecam chlopakowi autorki nie przyprowadzac jej do domu gdzie jest nie mile widziana,kontak z jego matka nie jest jej niezbedny do zycia[/QUOTE]

Ale ona mu ciągle trąbi zerwij z nią, bo nie wygląda jak modelka (czy cokolwiek). Ma prawo, że nie podoba jej się ona z wyglądu, jeżeli czuje wielką potrzebę to może mu to zakomunikować, ale nic więcej. Gdyby wzięła go na stronę i z nim serio porozmawiała czy przemyślał ten związek, bo tamta laska np. jest bardzo ortodoksyjną katoliczką albo kiedyś go już zdradziła, to inna sytuacja. A tutaj ktoś na podstawie wyglądu komuś przypisuje jakieś cechy. Albo uznaje wygląd za najważniejszą cechę przyszłego małżonka Twojego dziecka. Dziwne, ze chłopak jeszcze nie dostał do głowy od tego ciągłego jojczenia w kółko o tym samym. Głupota, zacofanie i krzywda
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując