Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-25, 21:34   #58
6007d5c0f676d2f478e53ddb9b0578e19bc7453a_5eb09e8463afa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 387
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją - grupa wsparcia cz. III.

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Jak sie czujecie ? ,, dziś jeszcze spotkala mnie sytuacja w parku gdy puscilam swojego psiaka w parku mlody facet szedł z suczka do mnie " albo wezmie Pani tego psa albo go kopnę " i ja do niego moze Pn grzeczniej zaczął sapać weź psa i wypad stad ... . Nestety ja sie czuje gorzej przez wirusa ciezko obecnie znalesc prace nie wiem co dalej az zciska mnie w zoladku jak pomysle co dalej ;/ i spac nie moge wcale ...

Dupek. To świadczy o nim. Źle.



Od stresu znowu zaczynam mieć stany niepokoju. Na razie bez większego ataku lęku, ale już w serduchu czuję ten ścisk.
Od dłuższego czasu już dobrze daję radę bez leków, ale boję się, że dostanę ataku paniki.



Cytat:
Napisane przez thankyounext_ Pokaż wiadomość
Dziś wzięłam czwarta tabletkę. W weekend jakoś nadzwyczajnie dobrze się czułam, śpiewałam, tańczyłam sama w domu, gdzie nie zdarza mi się to nigdy. Nie wiem czy to placebo? Podobno lek zaczyna działać po kilku tygodniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja na początku fluoksetyny miałam zaostrzenie lęków i bezsenności-nie dostałam do tego mocniejszych psychotropów typu Xanax czy Signopan, na wyciszenie na noc miałam Absenor i Orizon.

Dostałam wtedy najgorszego ataku lęku. Ale po 2-3 tygodniach już było lepiej, bo w końcu wstawałam z łóżka bez uczucia bezsensu, zaczęłam ćwiczyć, dbać o siebie i wychodzić do ludzi, nawet sobie pierwszy raz w życiu szminkę kupiłam
6007d5c0f676d2f478e53ddb9b0578e19bc7453a_5eb09e8463afa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując