Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co myśleć, facet i moja samoocena.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-26, 11:22   #35
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Zmieniłam myślenie. Jest mi lepiej

Cytat:
Napisane przez Awiszka26 Pokaż wiadomość
Jak można pisać, ze gościu woli inna laske, skoro nawet nie miał z nią jakiegokolwiek kontaktu... Masakra może i mam niska samoocenę, ale takich bzdur nie dam sobie wmówić.. Haha az śmieszne [emoji28] dziękuję za wypowiedź. Do widzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To po co ten wątek, skoro nie ma problemu? Ja bym nie ufała facetowi, który przegląda specjalnie inne laski, bo to znaczy, że po prostu mu się podobają i skąd mam wiedzieć, czy nie poleciałby do jakiejś, gdyby ta tylko skinęła, hm?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Megan_Eagle Pokaż wiadomość
Jakby facet miał trochę klasy to przekładałby to kiedy nie widzisz.. on się nawet nie kryje- dla mnie to strasznie szczeniackie.



Mój facet nie przegląda cycków w mojej obecności, zapewne jak każdy facet jest takimi treściami czasem zainteresowany. Nawet mnie czasem ciekawi jaki łaski czy filmy przegląda kiedy nie widze.. czasem nawet chciałam go dopytać ale nigdy mi nie powiedział i zawsze się wypiera. Jakieś gole panie w necie nie są dla mnie żadnym zagrożeniem myśle ze większość kobiet tak myśli



Być może mialabym inne podejście i bym się tym przejęła gdyby non stop wyszukiwał jakieś panie w mojej obecności
To że nawet się nie kryje jest chyba najgorsze. Widać, jak mu zależy na autorce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując