Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 10:25   #16
Dor Blu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 60
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez paula684 Pokaż wiadomość
Wczorajsze P: (może ktoś oceni? )

I. 2 kromki domowego chleba żytniego z masłem, szpinakiem, 2 jajkami, chrzanem, paparyką; kawa z mlekiem

Jabłko

II. Kanapka z subwaya 30cm (bułka ciemna, salata, szynka z indyka, podwójny ser żółty, pomidor, ogórek, ostre papryczki, musztarda miodowa); caffe latte

III. Duże 3 kawałki domowej pizzy (cienkie razowe ciasto, sos pomidorowy, szpinak, kurczak, salami, mozzarella, cebula, pieczarki, ostre papryczki, pomidorki, oregano); sałatka z oliwą z oliwek

IV. Tarta z malinami i budyniem; 3 rzadki czekolady gorzkiej z orzechami laskowymi

V. Precel piwny z masłem; kiełbasa wieprzowa z musztardą; cukinia smażona w jajku i bułce tartej

VI. Piwo desperados; Jack Daniels z colą; kawał tortu urodzinowego ( ciemny biszkopt, bitą smietana, wiśnie, jasny biszkopt, masa czekoladową, truskawki, ciemny biszkopt, bitą smietana, wiśnie, tarta czekolada)

Jak dla mnie super Tylko troszkę za dużo mięsa ale jak kto lubi.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Wczorajsze U
1.Naleśnik kakaowy z twarożkiem orzechowym, brązowym cukrem pudrem i jagodami
2.Składana kanapka z chleba graham, czyli 2 kromki z masłem, serkiem kremowym, tuńczykiem, suszonymi pomidorami i sałatą
3.Pomidorowa kasza jaglana z warzywami (cebulka, marchew, groszek) oraz serem feta
*ciastko hit choco delight
4.Pieczony quest bar szarlotkowy
5.2 kanapki pszenne z masłem:
-żółtym serem i pomidorem
-domowym hummusem i pomidorem

I jak? Może ktoś oceni?
Dor Blu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując