Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-07, 12:52   #2144
jawjola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 255
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Zori no są bardzo drogie te ubranka, dlatego ja poluje na takie promki. Wtedy wychodzi właśnie taka normalna cena. A jakość generalnie jest super, aleeee.... chyba jak wszędzie zależy co się trafi. Mialam jedne body, leginsy i jedne spodenki które były beznadziejne. Ze spodenek spral się nadruk misia na pupie prawie od razu, body miały dziurki w dziwnych miejscach a leginsy po jednym założeniu po praniu były tak rozciągnięte że przypominały bardziej dresy... Mam sporo rzeczy stamtąd, mała też trochę podostawala, reszta na szczęście ok.

Agacias strach pewnie będzie zawsze, ale rozumiem twoje wątpliwości. Sama ledwo wyrabiam a nie jestem osłabiona złym samopoczuciem w ciąży. Na pewno będzie ciężko ale dasz radę. Będziesz najlepsza mama jaka mogą mieć twoje dzieci! A poród w lato - no cóż, wizja upałów z wielkim brzuchem nie jest może najlepsza, ale pomysl o plusach po porodzie- od razu będziecie mogli chodzić na spacerki, bez ubierania w te tysiąc warstw na mróz, darcia itp... myślę że latem będzie wam wszystkim łatwiej zacząć swoją przygode z maluszkiem - chociażby właśnie przez możliwość spędzania dluuugich godzin na dworze, synek bedzie zaabsorbowany poznawaniem swiata, nie bedzie mu tak brakowalo mamy w pierwszych dniach po porodzie, jak zostaniesz z nimi sama to tobie tez bedzie latwiej się z nimi wybrać na spacer itp

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Nikopoia Gabryś to dusza towarzystwa😁 aż ciężko zapamiętać te wszystkie jego "dziewczyny"😁😉

My też do roku uzywalismy monitora oddechu, choć nie było żadnych wskazań. Po prostu czułam się bezpieczniej. Wyjelismy po zmianie lozeczka na większe i powiem wam że bałam się na początku bez niego. Teraz już przywyklam.
jawjola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując