Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.50.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-10, 09:04   #5003
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.50.

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
To pytanie, czy nam też jest zimno? Mnie od weekendu też
Ja w sumie jeszcze nie znarzlam choć należę do grupy zimorodków[emoji51] w biurze i domu mam 24-25 stopni. Nie zdążyło się wychodzić. Ale moja mam i teściowa zarządziły pierwsze włączanie pieca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
przychodzę z problemem [emoji28]. Niedawno wprowadziłm sie do mieszkania(wynajmuję) I Na parapecie non stop mam jakieś muszki martwe, przecieram parapet - następnego dnia to samo. Wrzucam zdjecie w załączniku, może ktoś miał podobny problem. Może jakiś sprawdzony środek na to?Załącznik 7690420

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Siatki na okna i po problemie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
tak, są w środku. Nie mam kwiatków, a owocowki? to chyba powinnam trzymac jakieś jedzenie w tym pokoju czy cos?
Zapomniałam odpisać ze to pokój w którym śpię, kuchnia jest oddzielnie

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Przemyj okno i ramę wodą z octem i jak trzeba to kup w Liroju jakieś płytki na owady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2019-09-10 o 09:05
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora