Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Synechia - sprawdź czy problem nie dotyczy Twojej córeczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-21, 09:56   #19
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Synechia - sprawdź czy problem nie dotyczy Twojej córeczki

Cytat:
Napisane przez karolina84 Pokaż wiadomość
Hej,

Ja jestem mamą prawie 5-miesięcznej dziewczynki i do niedawna też nie slyszałam o synechii, aż trafiłyśmy do szpitala z podejrzeniem zapalenia układu moczowego. Wyniki moczu były złe - ropomocz, mnostwo bakterii, jednak dziecko nie miało żadnych innych objawów. No i przy pierwszej próbie cewnikowania dziecka - lekarz stwierdził że górna część warg sromowych mniejszych jest zlepiona, zaraz przy ujściu cewki, stąd mocz płynął tamtędy i zabierał wszystko co się tam zebrało. Niestety lekarz rozłączył wargi na siłę... Nie było mnie przy tym, bo w szpitalu jest zakaz wchodzenia do zabiegowego... Jak zobaczyłam jak malutka jest purpurowa w tym miejscu, to oberwało się każdemu, ale co z tego kiedy przez całą dobę płakała przy siusianiu, a ja wietrzyłam jej krocze i dmuchałam by ulżyć. Od tego momentu nigdy nie zostawię dziecka lekarzom czy pielęgniarkom.
Teraz nawilżamy codziennie wargi i po zlepieniu nie ma śladu, lecz wiem że problem może powrócić.
jakaś masakra, zgłosiłabym go do izby lekarskiej!
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując