Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-21, 22:16   #73
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7902600 1]Czesc Dziewczyny, moge dolaczyc?
Potrzebuje motywacji do codziennej nauki programowania i jezykow obcych. Poza tym brakuje mi organizacji co do sprzatania mieszkania. Chcialabym tez zaczac cwiczyc.
Jesienna pogoda nie pomaga .

Dopiero odzyskuje zdrowie po dlugim czasie chorowania, ale juz powoli nadszedl czas, zeby zaczac na nowo dawac z siebie 150%.[/QUOTE]
To wpisuj nam tu co planujesz i co Ci się z tego udało zrealizować danego dnia. Ja właśnie walczę z włoskim, z L'imperfetto. Przede mną 16 stron ćwiczeń na utrwalenie tego czasu..
Nie gwarantuję, że wszystko przerobię dziś, ale jak już wydrukowałam to nie spocznę, aż zrobię wszystkie ćwiczenia do końca. I dopiero potem wezmę się za solidną powtórkę passato prossimo, a potem za resztę czasów przeszłych z 7 lekcji Nuovo Progetto Italiano 1. Czasy trzy, do każdego z 16 stron ćwiczeń, więc na najbliższy tydzień mam co robić. A w międzyczasie powtórka z hiszpańskiego of course.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując