Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-22, 19:28   #88
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Za pieczenie buraka i dyni zabieram się od hohoho, może w końcu się uda.

Zabrałam się w końcu za moją magisterkę, zrobiłam plan do trzech pozostałych rozdziałów. Drugi (napisany) prawdopodobnie wywalę, przejrzałam zgromadzone materiały i przygotowałam te z których będę korzystać w najbliższym czasie.
Na jutro planuję jeden podrozdział i zakupy do kalendarza adwentowego jaki szykuję dla męża.

Też macie tak, że musicie najpierw wysiedzieć, żeby zacząć porządnie robić? Ja jak już siądę do czegoś co wymaga myślenia to muszę tak jakby przekonać mózg, że i tak będziemy teraz myśleć więc jego próba rozkojarzania jest na nic. Jak już minie ta chwila to często wpadam w stan flow i robię więcej niż planowałam na dany dzień... bo dobrze się pracuje i szkoda się oderwać a praca do wykonania nie była wcale taka zła.
Ja to nazywam, musi nabrać mocy urzędowej. Po dłuższym czasie myślenisla biore się do pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując