Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-03, 21:56   #4993
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
dziekuje

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Nie robię rosołów z mięs, ale esencjonalne buliony warzywne. Kluczem jest wolne gotowanie przez minimum 3 godziny i nieobrane warzywa (porządnie wyszorowane). Zawsze wrzucam marchew, pietruszkę, pora, seler bulwę i naciowy, natkę pietruszki, koperek (całe pęczki), paprykę ramiro w całości, czasem trochę przecieru pomidorowego, opaloną nad palnikiem cebulę, sporo sosu sojowego, pieprz, ziele angielskie, liść laurowy, obowiązkowo gwiazdka anyżu (nie czuć w gotowym bulionie, a fajnie podbija "miesny" smak, patent chyba z Jadlonomii), jeśli aktualnie mam to świeży rozmaryn albo majeranek. Wszystko do gara, zalewam wodą i na mały ogień na 3-4 godziny. Później odcedzam, sam bulion jeszcze redukuję na większym ogniu, po wystudzeniu do zamrażalnika. I domowe kostki "rosołowe" gotowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ooo o anyzu nie wiedziałam dziekuje bede probowac


Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------


Ogólnie z kremów podocznych YR ten jest moim zdaniem najlepszy, najbardziej treściwy. Ja to opakowanie zużyłam na szyję, łydki i ogólnie większe powierzchnie, bo termin gonił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Uzywam kremowego olejku z Bielendy Olej z czarnuszki+czystek i jest w porządku. Dobrze oczyszcza, nie zostawia tłustej warstwy. Radzi sobie z minerałami i tuszem, nie wiem jak z mocniejszym makeupem.
Bardzo fajna jest emulsja do demakijażu Shy deer lekka i ładnie pachnie, cytrusowo-ziołowy zapach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Sand, dziekuje
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora