Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-27, 11:10   #1718
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.III

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Wiecie co? Spotkałam się z betonem🤦🏻[emoji879]♀️
Wczoraj w Lidlu skorzystałam z kasy z pierwszeństwem - Pani kazała mi się wpakować przed wszystkimi. Nikt z ludzi nic nie mówił, młody chłopak mi jeszcze koszyk podniósł do góry żebym się nie schylała i to odniósł za mnie. No było mi tak miło [emoji173]

Dzisiaj idę do apteki DOZ o 11:45. Po świetlik bo mi się jęczmień zrobił. One do mnie ze godzina dla seniorów (pusta apteka, żadnego seniora) to się grzecznie pytam czy ciężarnej nie obsłużą? Nie. To tylko dopytalam czy mogę swietlik wgl w ciąży użyć, to mi jedna babka zaczęła sprawdzać a druga "proszę wyjść z apteki". Na co jej odpowiadam że czekam na informacje. A ona dalej swoje że proszę wyjść i poczekać przed drzwiami 🤦🏻[emoji879]♀️🤦🏻[emoji879]♀️🤦🏻[emoji879]♀️
Nie mam pytań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra [emoji52] nawet jak nie chciały obsłużyć bo jakąś kara czy coś to mogły ci normalnie odpowiedzieć na pytanie i pozwolić zostać. Jak mnie wkurzają te godziny, byłam pewna że przed świętami je w końcu zdejmą bo wiadomo co się teraz będzie dziac w sklepach a tu nic nie mówią o tym [emoji849] ja chodzę zazwyczaj po 12, ok 12:30 ogromna kolejka, ciągnącą się przez calutki sklep i same babcie i dziadki w kolejce plus ja która już ledwo stała [emoji85] a jakie afery i kłótnie, bo ktoś wszedł w kolejkę, bo kasa nie otwarta a pewnie o 11 pustki były 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora