Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezent dla dziewczyny na urodziny.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-20, 09:40   #87
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: drobny prezent dla Kobiety, bez okazji

jak już wiele tutaj pisało, musisz jej posłuchać powinieneś wiedzieć co lubi. my możemy tylko podrzucić kilka pomysłów.

z tym co lubi też bym nie przesadzała...ja osobiście jestem maniaczką herbat ale 10 kubek od mojego TŻ ( i kazdy na jedno kopyto;P) raczej mnie zaczal zastanawiac gdzie go upchne (bo brak juz miejsca) a dopiero po chwili zaczelam sie cieszyc. to mile, ale z umiarem za to herbat moze mi kupować setki

co do perfum...ja tego z kolei tez nie mam nigdy za duzo, to bardzo indywidualna sprawa.

biżuteria. kolejny punkt z którego większość kobiet czerpie ogromną przyjemność tylko zaobserwuj najpierw uważnie...zobaczysz piękną bransoletkę, myślisz, że będzie idealna...a okaże się że Twoja luba nieznosi jak jej coś po ręce lata. ale ja myślę, że by się ucieszyła mimo wszystko

kwiaty. ja mogę dostawać wszystkie pojedynczo i w bukietach, chociaż z goździkami bym się wstrzymała;P kiedyś zamiast klasycznych róż dostałam taki malutki słodki bukiecik ze stokrotek a bynajmniej kwiatków do nich podobnych...tak mnie rozbroił, że aż się popłakałam;P

a może banalna maskotka? ja kiedyś rano grzebałam w torebce patrzę a tam jakieś ciało obce. Wyciągam a to miś pluszowy 10cm z karteczka przyczepioną do brzuszka "Misie potrzebują duuuużo przytulania..." gwoli ścisłości "Misiek" wołam na TŻ

zależy wiele czy chcesz jej zrobić prezent, czy malutk upominek...i tego co ona lubi, potrzebuje
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując