Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-16, 19:31   #4988
kopnienta
nie kopniĘta

Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część PIĄTA

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
No widzisz, nie masz jak udowodnic, bo nie ma zadnej adnotacji. Nawet w twoim cytacie mojego postu nie ma ani slowa o burce... bo tam slowa o tym nie bylo.

Pani_Mada - studiowalam za granica, nie napisze, ze na jednej z lepszych uczelni, bo to slabe, ale napisze ''na jednej z wiekszych uczelni'', na pierwszych egzaminach bylo po 700 osob, na ostatnich 20.
I nigdy, nigdy nie bylo jakiegos dress codu. Jakby ktos przyszedl w garniturze to raczej by go wysmiano.
Dlatego strasznie mnie smieszy to podejscie w Polsce, niby z jakiej racji mieliby kogos nie wpuscic na egzamin za stroj?
Ale na moim poście sprzed wątku czy tam roku adnotację by było widać, więc proszę o zacytowanie. U Ciebie się nie da udowodnić, więc skończmy temat. Ja wiem co widziałam, ale nie mam jak udowodnić poza tym, że inaczej moja odpowiedź nie miałaby sensu w takim przypadku jak Twoja wersja. Słowo przeciwko słowu.

W mojej sytuacji ze stupid-girl da się udowodnić, więc proszę o dowód.

Jasne, możemy teraz zacząć dyskusję o wolności w sprawie ubioru, ale ja tutaj podzielam zdanie Pani Mady, że to, że coś jest dozwolone to nie znaczy, że jest to okej.
kopnienta jest offline