Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-16, 13:35   #3811
trzykropek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 77
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej, Ja mam ślub i wesele w 2020 dopiero więc teoretycznie czasu jeszcze jest ale wolę jednak mieć wszystko dużo wcześniej poplanowane w związku z tym, że z pierwszego ślubu kilka lat temu nie byłam zadowolona . Może to kwestia partnera .
Czy wybieracie się np. na targi ślubne? Warto tam iść wg was?
Obecnie jestem na etapie wyboru fotografa ślubnego (wlasciwie dopiero na poczatku bo dopiero sie za to zabieram) i trafiłam do jednego poprzez znajomych, którym robił zdjęcia i są bardzo zadowoleni i te zdjecia bardzo mi sie podobaja. Tylko nie wiem zupelnie o co pytac, na co zwrocic uwage wybierajac? Napewno nie chcemy z narzeczonym kamerzysty wiec mozemy zaplacic troche wiecej za fotografa bo tylko to bedzie pamiatka z uroczystosci. Na co wy zwracacie uwage przy wyborze?
To ten o ktorym wspomnialam - oferuje takie reportaze i tez gify - wydaja mi sie bardzo fajnym urozmaiceniem zdjec na stronie internetowej (mamy duzo znajomych spoza miasta wiec takie zdjecia na stronie sa dla nas duzym plusem bo nie bede musiala wysylac zdjec mailem itp. ).
(poprzednim razem zdjęcia robiła nam znajoma, gust z czasem się zmienia, chce teraz zupełnie czegoś innego )

http://www.borekfotografia.pl/fotogr...slubny_leczna/
__________________
Znamy się od 02.09.2002
Jesteśmy razem od października 2003
Zaręczyliśmy się 29.10.2008
Ślub 25.09.2010

Edytowane przez trzykropek
Czas edycji: 2018-11-16 o 14:02
trzykropek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując