Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Kompulsywne życie - codzienność zaburzeń odżywiania"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-27, 11:43   #15
unsweet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 28
Dot.: JEDZENIE KOMPULSYWNE- dla osób z kompulsem! cze. II ;-)

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
a źle jest w IT? Jeszcze nie masz mi czego zazdrościć jeszcze na te studia nie poszłam i ciekawe czy dam radę się dostać
Źle nie jest, ale to takie, hm, zamknięte, ludzie są... średni. Zakończyłam właśnie "znajomość" z microsoftem i przyznam, że ludzie z którymi pracowałam są tacy ograniczeni w swoich zainteresowaniach, tematach do rozmowy...i nie mają jakby inteligencji interpersonalnej Lubię pracować z ludźmi i najlepiej się czułam w HRach, gdzie było mnóstwo osób po psychologii właśnie więc od maja wracam do tego, ale jak dobrze pójdzie będę ciągnąć dwie prace na raz, bo nie po to się tak szkoliłam, by całkiem zrezygnować z IT :P

Cytat:
Napisane przez Reavela Pokaż wiadomość
Kraków jest niesamowity, taki spokojny, optymistyczny, kulturalny. Mnóstwo się dzieje. Oczywiście są też negatywne strony, ale one zawsze będą. Jesteś psychologiem, tak? Jak chciałam się umówić do Krakowa na wizytę to od jednej pani psycholog zostałam przekierowana przez kolejne trzy, bo u żadnej nie było miejsca... także
Oj pewnie, że tak, wszystko ma jasne i ciemne strony Ja nie przepadałam za Krakowem, bo nie lubiłam tam ludzi...ale nie chcę generalizować, bo znam też pojedyncze świetne osoby stamtąd
I muszę się zgodzić, że psychologów nigdy za dużo - tzn. tych z pasją i dobrych w swoim zawodzie; bo psychologów z samego wykształcenia, a nie z powołania, to faktycznie jest na pęczki

Edytowane przez unsweet
Czas edycji: 2014-04-27 o 11:45
unsweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując