Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłużający się okres a tabletki antykoncepcyjne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-18, 19:45   #10
Axl_Rose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużający się okres a tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez meowww Pokaż wiadomość
Skoro bierzesz je od 9 maja powinno byc ok, ja mialam skutki uboczne od razu. No i te, ktore ja bralam byly bardzo silne. Trzymam kciuki, zeby wreszcie nam sie skonczyl ten okres
Ja również

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez NiespokojnaP Pokaż wiadomość
Mówiłaś lekarzowi o problemach z sercem? Bo to dość poważna sprawa przy tabsach...

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalka
Nie zapytała się mnie o to a ja ze stresu zapomniałam całkowicie o tym. I teraz miałam iść znowu na wizyte własnie i przy okazji miałam to powiedzieć , ale czekam aż mi się ten okres skończy ..
A teraz jeszcze musze się dowiedzieć dokładniej co i jak mam z tą wadą serca , bo badania miałam robione i wszystko inne jak byłam mała i później tylko sprawdzanie czy coś się nie odnawia. A wszystko było w porządku i juz badan nie musiałam robić i tak zostało do teraz bo nie było potrzeby . I teraz bym musiała to wszystko powtórzyć żeby wiedzieć czy bez problemu moge brać tabletki Więc spokojnie , mam wielką nadzieję że wszystko bedzie z tym dobrze
Axl_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując