Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha cz.12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-07, 17:42   #64
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Czysta micha cz.12

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Probuje sobie wyobrazic jak smakuje pizza z falafelem. Nie umiem[emoji3]

Ale dunska pizza z ziemniakami spoko.

Mam na liczniku 12 kola krokow, bo pomykalam dzisiaj do tego polskiego sklepu po paczki i po ciasto. A. musi w czwartek zawiezc do pracy, bo ma urodziny. No i musi zawiezc duuuuzo. Ja dzisiaj kupowalam, on kupowal jak wracal. Jeszcze pewnie jutro bedzie trzeba. Pewnie bedzie wozil na 2 razy, bo nie zmiesci w kufrze.

Ale do tego sklepu chyha wiecej w dzien dostawy ide. Gorzej niz w biedrze. O ile ogarniam kupowanie rzeczy, ktorych tutaj nie ma, tak przyprawy z prymata czy polska zwykla maka mnie dziwi. Przeciez tutaj jest dokladnie to samo. Ilosc rodakow przypadajacych na m2 mnie przytloczyla[emoji1787]

Ale paczka zjadlam. Mniam. Ze skorka pomaranczowa, moj ulubiony.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Pizza z falafelem smakuje jak pizza z falafelem no nie wiem jak to inaczej opisać, nie jest to cos czego oczekiwałabym od pizzy. Dziwna kombinacja, myślę ze Włosi mogliby paść zimnymi trupami na taki widok.
Z ziemniakami jadlam tez, w sumie to ja chyba najbardziej lubie Margarite i tyle.
Pączków za to nienawidzę szczerze, podobnie jak bezy, oddam wszystkie bez namysłu.

Mialam podobne wrażenia z polskiego sklepu w S. - kostki rosołowe są takie same wszędzie i bitwa o polski pieprz, choć ten tutejszy niczym nie ustępuje.
Ale mieli ogórki gruntowe i koper i to jest niestety brak.

To ruszam zad uzbrojona w muzykę i szelki odblaskowe.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując