Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak przyjaciół :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-24, 08:46   #29
eofff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 81
Dot.: Brak przyjaciół :(

Cytat:
Napisane przez Mionnka Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie bym cię poznała mam bardzo podobny problem do twojego też jestem tak zwanym dda czyli dorosłym dzieckiem alkoholika i ciężko mi jest nawiązywać jakiekolwiek znajomość jak chcesz z kimś pogadać to moje gg 40533855
To bardzo miłe z Twojej strony, że chcesz nawiązać znajomość, ale nie jestem pewna, czy to jest dobre rozwiązanie naszych problemów. Trzeba zrobić coś, co pozwoli nam poznawać ludzi w normalnych warunkach (nie przez internet - nas niestety dzieli 400km). Nie bardzo jednak wiem, od czego zacząć. Potrzebny jest najpierw psycholog? Wysłanie rodziców na terapię u mnie nie wchodzi w grę, bo oni olewają wszystko. Może najlepiej zupełnie się od nich odciąć? Ja niestety w wakacje mieszkam z nimi, tylko w roku akademickim wyjeżdżam do akademika i staram się nie wracać za często do domu. Finansowo nie jestem do nich przywiązana (mają ważniejsze wydatki, niż córka...), w roku akademickim utrzymuje mnie dziadek i kredyt studencki (praca średnio wchodzi w grę, chyba że miałabym zaniedbać studia, a staram się być jak najlepsza). Jak to wygląda u Ciebie? Myślałaś już, żeby się jakoś odciąć? Albo wysłać rodzica na przymusową terapię?
eofff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując