Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wątek powitalny :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-10, 14:01   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Smile

wątek powitalny :)


Gorąco witamy na naszym forum Panią doktor Dorotę Bystrzanowską.

Pani doktor będzie do 19 września 2012 roku odpowiadać na Wasze pytania z szeroko pojętej tematyki opryszczki – wargowej, narządów płciowych i w ciąży.

Pani doktor będzie aktywna on-line co 2-3 dni. Z góry przepraszamy za ten czas oczekiwania na odpowiedź.


Lek. med. Dorota Bystrzanowska skończyła studia medyczne w Warszawie na Akademii Medycznej. Po wielu latach spędzonych na leczeniu pacjentów w przychodni, a także w klinice dermatologicznej na stanowisku asystenta, a potem starszego asystenta, zaczęła współprowadzić poradnię światłolecznictwa oraz poradnię łuszczycową. Medycyną estetyczną zajmuje się od momentu pojawienia się tej dziedziny w Polsce. Wciąż pogłębia swoje doświadczenie i wiedzę na temat nowoczesnych technik polepszania wyglądu skóry.
Prowadzi szkolenia z zastosowania wypełniaczy, peelingów i toksyny botulinowej. Lek. med. Dorota Bystrzanowska stworzyła gabinet High-Med, który słynie z bogatej oferty zabiegów i profesjonalnego sprzętu do badań. W gabinecie, w atmosferze pomocy, pełnego zrozumienia i całkowitej dyskrecji wykonywane są między innymi badania dermatoskopijne, histopatologiczne i kliniczne.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora