Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urodzą :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-28, 09:33   #2854
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez aga019 Pokaż wiadomość
Je temperaturę zapisywałam w aplikacji OvuView, temperaturę zapisuje się codziennie rano przed wstaniem z lozka o tej samej godzinie, po dłuższym spoczynku. Ja temperaturę mierzyłam w ustach pod językiem, zawsze po tej samej stronie. Co do analizy temperatury to do owulacji temperatura jest niższa, po/w trakcie owu skacze i utrzymuje się do @. Temperatura może spaść w dniu @ lub chwilę wcześniej. To tak w skrócie.
Poprawcie mnie, jeśli coś zamotałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Ja używam ovuview, wcześniej używałam flo. Flo dla mnie jest bardziej przejrzysty jeżeli chodzi o sam kalendarzyk, wyliczanie fazy lutealnej itp., ale wykresy wygodniej prowadzi mi się w ovuview.

Ja temperature mierze codziennie o 5:00, przed wstaniem z łóżka. Kładę sobie termometr pod poduszką, jak dzwoni budzik to mierze tempke, idę do kibelka i dalej spać [emoji16] mierze w ustach, zawsze po tej samej stronie i zapisuje sobie w aplikacji. Później wykres sam ładnie pokazuje co i jak- na początku temperatura niska, później może być chwilowy spadek i wzrost. Trzy wyższe temperatury świadczą, że owu była. Przed @ temperatura powinna spaść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki dziewczyny, nie ogarniam tylko jednej rzeczy, bo skoro skok temp oznacza, że była owu to mam dane historyczne, więc skąd mam wiedzieć że mam działać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora