Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy iść do prostytutki?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-07, 23:28   #115
Jarek555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 23
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Lipoliz Pokaż wiadomość
Tytułowe pytanie sugeruje, że chodzi Ci o seks, niekoniecznie o związek, zatem powiadam Ci, co następuje.

Otóż można wyrywać laski młode i starsze bez samochodu i bez mieszkania i to one będą zapraszać do siebie. Napakuj się, masz sporo czasu tak na trening jak i na regenerację (zwłaszcza sen). Następnie zredukuj tkankę tłuszczową i będą Cię zaczepiały na ulicy. Pamiętaj, niekoniecznie im większe mięśnie tym lepiej ale im mniej tkanki tłuszczowej tym lepiej jak chodzi o podobanie się im. Nie zapomnij o ćwiczeniu szyi, bo brojlery wyglądają trochę śmiesznie. No, do roboty. Aha, jeżeli jesteś spaślakiem, to najpierw zredukuj tłuszcz, bo będąc otłuszczonym trudno budować mięśnie chyba że na sterydach a nie o to nam chodzi, prawda? Aha, jeszcze jedno: nie eksponuj (w lecie) sylwetki, ubieraj się normalnie a nie koszulka na ramiączkach.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------


I w ogóle nie myśl wtedy na ulicy o tym, że jesteś napakowany i nie patrz, czy ludzie na Ciebie patrzą. Owszem, przebiegaj wzrokiem po ludziach ale żeby nie było widać, że sprawdzasz czy dostrzegają to, że jesteś napakowany.

Wage mam w normie, ale przez wysoki wzrost jestem szczupły. Jedyne co mi przeszkadza to brzuch bo tylko tam idą kalorie, ręce i nogi są długie i szczupłe.

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
wg mnie oczekuje się raczej normalności a nie fiksacji w którąkolwiek stronę, wysoki przebieg u faceta to też żaden + do atrakcyjności.



kłopot w tym że sam będąc osobą ze sporymi problemami (ich skutki: brak interakcji, podejmowania pracy, umiejętności samodzielnego utrzymania się) chyba szukasz głównie wśród osób które z takimi problemami do czynienia nie mają. Może zamiast mieć pretensje do przeciętnych dziewczyn z tindera powinieneś skupić się na próbie znalezienia kogoś również wycofanego społecznie. Takie kobiety które nie mają doświadczeń również są tylko może być ciężko takie poznać na tinderach.

Nie zgodze się z tym, jestem na wielu grupach fobicznych, introwertycznych, mam sporo znajomych (internetowych) których znam bardzo długo już, znam nawet dosyć sporo mężczyzn którzy tak samo jak ja mając 30 + nie mieli imtymnych relacji. Ale kobiet takich nie mogę znaleździ. Szukam gdzie można, nie tylko siedze na tinderze bo tam wiadomo jak jest. Nie szukam fizycznych ideałów a pożądnej, czułej i wrażliwej kobiety. Lubie niskie dziewczyny, lekko przy kości w okluarach W zasadzie to tylko chciałym żeby miała zgrabne nogi bo one mnie kręcą. nawet na tym tinderze przesuwam normalne kobiety, przeciętne a nie wyphotoshopowane modelki.

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez dominika152 Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo ale dlaczego nie można wymagać własnego samochodu i mieszkania w wieku 30 lat skoro 99% osób w tym wieku właśnie to ma? To są takie oczywistości, że nawet o to nie ma sensu pytać. Praktycznie każdy pracuje od szkoły średniej lub po studiach i się takich rzeczy dorabia.



Co do prawictwa to dla mnie dziwne jest prawictwo w wieku już w wieku 20 a prawiczek po studiach to już duża czarwona lampka. Sorry, ale takie rzecxy wychodzą naturalne już w młodości, pierwszy związek na przełomie szkoły średniej i pierwszych lat studiów. Takie braki ciężko szybko nadrobić, a zadna kobieta nie będzie chciała nianczyć dorosłego faceta i uczyc go tych rzeczy, wręcz przeciwnie, od faceta oczekuje się większego doświadczenia seksualnego, bo to doświadczenie czyni ich atrakcyjnymi.

Więc co mam zrobić w takim wypadku żeby poznać kogoś ,jakaś rada czy tylko projekcja swoich oczekiwań ? Nie wiem moze juz tylko las mi został.




Cytat:
Napisane przez Mijanou
Chłopie, straszny z Ciebie mizogin. Wyobraź sobie, że dla kobiet istnieją także inne priorytety poza łapaniem tylu partnerów, ilu się da i szukaniem przygodnych znajomości z tyloma, ile się da. Ot, taka ciekawostka. A napisz jeszcze raz coś równie obrzydliwego a z rozkoszą Ci nick zapomarańczowię.

Jeśli tak stereotypowo i przedmiotowo myślisz o kobietach, nic dziwnego, że Cię omijają z daleka.


Ale że szminką zapomarańczowisz ? Nie przecze że jeste mizoginem chociaż bardziej tutaj pasuje określenie incel.

Edytowane przez Jarek555
Czas edycji: 2021-02-07 o 23:42
Jarek555 jest offline Zgłoś do moderatora