Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przedłużanie - wasze doświadczenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-21, 19:48   #3002
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
vanessacrazy nie nakladaj zadnej saszetki-poczekaj troszke,to sie wymyje.Tylko niepotrzebnie nalozysz kolejna warstwe farby.Szkoda wloskow,a za tydzien wszystko wróci do normy.
Co to za fryzjrerka ci to robila...;/ boshe...Ja jak mi farbowaly pinformowalam aby nie tarmosily wlosów tylko delikatnie myly sciagajac piane w dol.
Ja mam od 5 latek dwa kolory wlosow teraz blond z ciemnymi a wczesniej,mialam zawsze toner krwisto czerwony zobacz tutaj jak wyglądal ten kolor: http://www.fotka.pl/profil/demona1/
Jak mi fryzjerka farbowala,czy ja sama w domu zawsze to robilam na warstwy najpierw dół czerwienią,płukałam i pozniej blond-Ale zawsze plukalam wlosy osobno blond i osobno czerwien.I nigdy nie niemialam takiej sytuacji...
Fryzjerka powinna wiedziec ze przy dwóch kolorach tak sie robi...!

Co do mycia samemu w domu i plątania.Zawsze myje wlosy pod prysznicem.Nigdy głową w dół,zawsze zresztą myje w warkoczu,a po sciagnieciu sie placza.To znaczy nie zawsze...nie wiem dlaczego tak jest.
Vanessko a jakie masz wlosy na drugi dzien?Zawsze sa mieciutkie? czy sa twarde?szorstkie?Roznią sie w dotyku od twoich?

Dobrze-uzbroje sie w cierpliwosc i poczekam Dzieki za rady
No ja tez mowilam fryzjerce zeby myla ostroznie,ale jakos nie wziela sobie moich rad do serca....
Fajne masz wloski-ale to Twoje czy doczepione tez?Ciekawie to wyglada jak ten dol jest czerwony a na wierzchu blond;P Chyba kiedys Cristina A quilera tak miala w jednym teledysku ''Come on over'' czy jakos tak.....

No-racja-jak teraz myje wlosy-to ta ciemna farba sie jeszcze wyplukuje i najpierw myje te ciemne a potem zawijam je w reklamowke i dopiero myje jasne zeby nic sie tam ciemnego nie dostalo......

To moze placza sie bo myjesz w warkoczu a nie w rozpuszczonych?

W dotyku to rozne sa-mi sie wydaje ze zalezy to od odzywek i szamponow ktorych sie uzywa....bardzo mile w dotyku sa po umyciu jak stosuje odzywki ze splukiwaniem tj. Pantene,Goldwell,-takie nawilzajaco-natluszczajace. Czasem daje tez jedwab-ten z malej buteleczki-bo ten z wiekszej jest bardziej tlusty....bleee...i za bardzo obciaza.....no a poza tym przy przedluzonych wlosach dobrze jest raz w tygodniu conajmniej robic maseczki -wlasnie sie zastanawiam jaka kupic.......

Osobiscie lubie Pantene,Elseve ,Niveee,Goldwella-i to moim wlosom sluzy...
A na przyklad Gliss Kur na przyklad juz nie-a inne osoby go uzywaja i mowia ze jest super....trzeba znalezc po prostu cos co najbardziej sluzy naszym wlosom.....

Anika-a gdzie moge obejrzec jak Twoje wloski wygladaja teraz z tymi ciemnymi?
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora