Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Rolnik szuka żony"cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-09, 10:26   #4708
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Witam się z Wami w kolejnym sezonie
Odciek średni, patrzyłam w sumie jednym okiem. Też uważam, że produkcja niepotrzebnie pokazuje fotki odrzuconych dziewczyn (i że Marta nie postawiła tutaj veto, jako taka hiper-empatyczna i wrażliwa dusza). Nie rozumiem, jaki jest cel tego przekazu, czyli fota + paskudny komentarz faceta. Zwłaszcza, że przez to część kobiet ze strachu może nie wysłać listu w przyszłych edycjach.

Będą jaja z Adrianem, który wygląda jak 45-letni, zniszczony rockendrolowiec i zachowuje się jak gwiazdor Już się cieszę na imbę z dziewczynami, które na pewno będą młode, rzęsiste i miniówkowe.
A pozostali cóż, zlewają mi się na razie w jedno. Przynajmniej trzech jest łysawych i okrągłych. Imionami więc nie będę operować. Najstarszy nie jest nieatrakcyjny, ale zawód organista prekreśla go dla mnie całkowicie. Nie dziwię się, że jest rozczarowany listami od starszych od niego, mało który facet w wieku średnim szuka starszej kobiety. Zwłaszcza, jeśli chce mieć dzieci. Do 46-latka pasowałaby kobieta tuż przed 40-tką, najlepiej już z dzieckiem. Nie rozumiem, dlaczego żadne takie się nie znalazły.
Ten z basenem sympatyczny, ale podejrzewam, że rożne rzeczy tutaj powyłażą na wierzch. Agrosturystykę ma bardzo bidną, zrobioną najmniejszym kosztem, a otoczenie domku i basenu też bardzo surowe. Wszystko to wygląda jak jakaś prowizorka na potrzeby programu. Ale może się mylę.
Nie pamiętam który to pokazywał świnkę w odcinku 0 i mówił o hodowli zwierząt jako o ich produkcji. Pewnie ten łysy środkowy, 42 lata. Byłam pewna, że zasypią go listami, bo jest chyba najzamożniejszym z całej piątki. A tu też jakoś skromnie z ofertami.
Ostatniego nie pamiętam.

Najbardziej żenująca scena odcinka: któremuś (organiście?) przedarł się list przed przeczytaniem, ale spojrzał na fotkę i powiedział Marcie, że nie warto już czytać.
Jak miło :|

Marta: nie nie nie. Ona potrafi być prześliczna, ale tylko w jasnych, rozświetlających buzię włosach i delikatnym makijażu. Ale NIE w czarnych odrostach i żółtych końcówkach, nie w tej długości i nie w takim ciężkim makijażu Bardzo lubię tę kobietę, wydaje mi się najbardziej uroczą i naturalną osobowością telewizyjną. Ale stylizują ją coraz gorzej, a ona się daje
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora