Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-08, 17:25   #2799
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez joyeuxe Pokaż wiadomość
Coffe też tak mam w niektórych bibliotekach. Odesałam książki a nie zapłaciłam. Powiedziałam im, że jestem tylko biedną studentką


Cytat:
Ja też robię zużycie do końca kosmetyków. Zrobiłam dziś porządki w pudełkach. Milion pińcset różnych żeli, mydełek, szamponów, mnóstwo odżywek i serum do włosów(niektóre nawet nietknięte!) a co msc dokupuję coś nowego. To samo z kosmetykami do cery. Żele, maseczki, peelingi też to zużywam do końca. Wiec przynajmniej te 200 zl, które przeznaczam co miesiąc na uzupełnianie (a raczej dopełnianie) przeznaczę na konto. Muszę kupić tylko krem na dzień, ale też nie będę przesadzać z jego ceną.
Skąd ja to znam? Żele aktualnie mam 4, więc jeszcze nie ma aż takiej tragedii, ale jeśli chodzi o olejki i maseczki do włosów, to mam w szufladzie nawet kilka nieotwieranych Trzeba koniecznie to ukrócić

Cytat:
A dziś kupiłam kardigan w Reserved - dawno upatrzony, czekałam aż go przecenią na maxa i o to się udało - 25 zł
Za tą cenę to grzech nie kupić
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując