Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania z PCOS cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-18, 07:39   #89
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Starania z PCOS cz. III

Cytat:
Napisane przez Kukucyk Pokaż wiadomość
Simka, a dlaczego na echo jedziecie? I gdzie robicie?

Migotka, o masz! To już zaraz!
Bo młody po ur miał otwarty otwór owalny i szumy na sercu i tachykardia zatokowa, i mieliśmy powtórzyć sprawdzić po 4-5 MC
Ale jest na szczęście wszystko dobrze -co prawda otwór się nie zarósł do końca ale to nie wada podobno ok 30% ludzi nid zarasta wogole kolejna kontrola 3 lata ..robilismy na Agatowej


Cytat:
Napisane przez Kukucyk Pokaż wiadomość
A mojego nie ma, bo sobie wyjechał za granicę na wigilię firmową. No kurde! Jak zwykle zostałam ze wszystkim sama. Sama wykąp małego, przewiń po raz milion dwudziesty, nakarm, odbeknij, ululaj, a w międzyczasie spróbuj umyć zęby czy zjeść chociaż kawałek banana. I tak dzień, noc, dzień, noc, dzień, noc. Zero pomocy, bo go nie ma. A jak już jest, to nagle ni z gruchy przeziębienie go bierze. NO WEŹCIE. Przy okazji jeszcze tamuj sobie krew z dupy i walcz z poporodową anemią, dzwoń po lekarzach i spróbuj umówić dziecko na wizytę, odpowiadaj na obsrane pisma z zusu, rób zakupy spożywcze przez internet, bo przecież nie wyjdziesz, sprzątaj, bo goście, a wyśpisz się po śmierci. No i przy okazji KOLKI!
Lepiej tego nie moglas opisać..tez to miałam teraz jest o niebo lepiej i u ciebie tez tak będzie..
Na kolki Sab simplex polecał super sprawa i gotuj napar z kminku i pij lepiej dziecku wtedy..

anevo GRATULACJE!!! Mowilam ze worek się rozwiazał
meg o matko! moje gadulstwo i na forum wlazło...
Teraz nie będę pisać -bijcie mnie

Wczoraj ogarnelam prezenty świąteczne..mam to z glowy
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując