Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-10, 10:10   #3777
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. X :)

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Gratuluję kochana!!! Piękna dziewczyna



Też mam wrażenie ze im bliżej do porodu tym bardziej fakt posiadania dziecka jest dla mnie abstrakcją....


Moja wyobraźnia zadziałała na haslo: masowa produkcja kupy.
I micha mi się śmieje od rana, dziękuję
Swoją drogą, gdzie to się w tych małych dupkach mieści...


Jest, zdecydowanie
Fajnie ze dziec przybiera mamusia dba

oczarowana rodzi?! Przeoczylam! Ojjjj to będzie relacja

Dziękuję za wasze odp o Tztach
Pogadalam wczoraj z moim, spokojnie, bez nerwów i mam nadzieję ze podziała.
Dziś wstał bez marudzenia, zmielil mięso, fusy z kawy wyrzucił... Zobaczymy

A mój pies (moje pierwsze dziecko <3) zaliczyl(a) wczoraj pierwsze w życiu spotkanie z kotem na jego widok dostała szału z radości i dawaj się bawić! Kot patrzył na nią jak na wariatke ale po chwili packal ją lapkami po pysku <3 slodziaki!

Dziecię moje od 6 się wierci w brzuchu a mnie od wczoraj bolą pachwiny jak cholera... Co rusz się zginam z bolu jak chodzę...
Krocze też pobolewa jakby coś się tam działo...

We wtorek mam wizytę... Chyba jednak.wolałabym do niej doczekać

Wracajac od poloznych przypadkiem spotkalam lekarza, juz po pracy, usmiechniety, pyta, czy moze dziecia wziac na rece i czy juz nas starsza corka odwiedzila... Pewnie gdybym jechala dalej niz jedno pietro uslyszalabym wiecej milych rzeczy.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Małgosiu, noooo taaaaak twarda ze mnie babka

Meneq, ja się nie dziwię, że w tym Twoim szpitalu Ci dobrze

Party_girl, przy pierwszej ciąży chodziłam ponad 2 miesiące z centymetrowym rozwarciem i urodziłam tylko 2 dni przed tp

Mam szczescie, ze tu trafilam. Zaufalam jednej ledwo poznanej dziewczynie i teraz jestem jej wdzieczna za doradzenie. Pediatre tez mi poleca, co prawda daleko od troche od miejsca zamieszkania, ale moze warto sprobowac.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora