Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-06, 20:50   #1017
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez _Alessandra Pokaż wiadomość
A możecie się wypowiedzieć na temat Estee Lauder Double Wear? Tak, wiem, że w KWC jest peeełno opinii na jego temat, i ja właśnie dzięki nim tak bardzo intensywnie od dłuższego czasu się nad nim zastanawiam , jednak cena mnie przeraża..A w żadnej drogerii się doprosić nie mogę o próbki , do tego panie z sephory i douglasa zawsze traktują młodych kupujących z taką wyższością i się patrzą ciągle na ręce To, że nie wyglądam jakbym miała miliony na koncie i mam poniżej lat 20, to nie oznacza, że przyszłam żeby coś ukraść, albo wypsikać im pół perfumerii i ponakładać na siebie wszystko, no to zachowanie woła o pomstę do nieba Ale powracając do podkładu - mam cerę tłustą, trądzikową, łatwo zapychającą się, aktualnie w czasie leczenia retinoidem zewnętrznym - czyli i tak i tak się świeci, ale gdzieniegdzie jest przesuszona, oprócz krost, zaskórników i rozszerzonych porów mam problemy z rankami po grzebaniu przy twarzy.. I jak myślicie - nada się do mojej cery?? I w dodatku mam jasną skórę - nie białą, ale jasną - który kolorek??

A i mam pytanie do Ciebie muszki - mogłabyś wypowiedzieć się o pudrze Anti Shine Kryolanu?
pudry z Kryolanu są dobre. Nie warzą się (przynajmniej na mojej mieszanej skórze z tendencją do przetłuszczania i przesuszania w jednym). Daje matowe wykończenie, o jakie chodzi, jednak u mnie się nie utrzymuje za długo - po +/- 5 h potrzeba poprawki. Ale wiem, że to jest uzależnione od rodzaju skóry, więc musiałabyś sprawdzić już sama. Oceniłabym go 7/10 - ale to czysto subiektywna ocena

Cytat:
Napisane przez AngieCFC Pokaż wiadomość
No właśnie mam naturalnie ciemną skórę, nie chodzę na żadne solaria, ani nie używam samoopalaczy. W takim razie dziękuję za pomoc i pewnie zrobie tak, ze pojde do drogerii albo doradze sie po prostu jeszcze dermatologa, bądź wizażystki Dziekuję jeszcze raz za pomoc
najlepiej do wizażystki. niech Cię zobaczy i wtedy powinna dobrać najlepszy kolor

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Dzięki za konkretną odpowiedź. już zjasniałam, z solarium nie korzystam, a zauważam że ten healthy mix jest ciut za ciemny, tzn lekko odcina się od szyi. Jeśli mogłabyś przesłać swatche, pomogłabys mi bardzo w wyborze
załączam, zrobione w najjaśniejszym miejscu w moim domu, pod sztucznym oświetleniem halogenów
komentarz mam taki, że shell jest nieco ciemniejszy od 180 SB, tutaj wyszły mi te odcienie równe pod względem koloru.
porównałam do ColorStay'a, mam nadzieję, że pomogłam
Załącznik 3456793
muszki jest offline Zgłoś do moderatora